Прослава Савиндана

Ученици и наставници наше школе припремили су пригодну приредбу, коју су извели у Центру за културу, у петак, 27. јануара.

Приредба је почела извођењем химне Светом Сави, а настављена уметничко-културним програмом. У наставку програма драмски комади и рецитације су све присутне подсетили на значај и допринос који је светитељ Сава дао свом роду, школи и цркви.

Музичке нумере „Свилен конац“ и „Весели се, српски роде“ поздрављене великим аплаузом и овацијама. На самом крају приредбе сви учесници су изашли на бину и заједно се поклонили публици, заокруживши на тај начин део прославе ван школе.

Запослени, пензионери и ученици прославу су наставили у просторијама наше школе, свећењем водице и резањем славског колача. Директорка школе, Светлана Михајловић, поздравила је присутне и честитала им школску славу, а онда и свечано уручила награде колегама за изузетан допринос и резултате из различитих предмета.

Са жељом да наставимо даље правим путем Светог Саве заказујемо поновни сусрет у Његову част за тачно годину дана.