Европска музичка бајка

У петак, 23. 12. 2022. године, у Центру за културу ученици наше школе, уз подршку наставника и учитеља, одиграли су представу „Европска музичка бајка“. Пред никад пунијом салом смењивали су се рецитали и игрокази на француском, немачком и енглеском језику, предвођени ученицима-водитељима.

Путујићи по европским престоницама, схватили су и закључили да је свима заједничка особина љубав и хуманост, што је и била наша идеја. Представа је и играна с циљем да помогнемо ученику наше школе који је оболео од тешке болести, а коме наше мало значи веома много. Непосредно пре почетка представе сви посетиоци, родитељи, бивши и садашњи ђаци, људи доброг срца могли су да купе креативне и јединствене честитке и тиме допринесу излечењу нашег другара. С надом да ћемо следеће године видети нашег друга у школској клупи, понављамо: „Нека радостан буде онај који помаже и онај који помоћ прима“. Захваљујемо се свима који су нас подржали у реализацији ове идеје!