ПЛАН ЗА ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ ОД 3.10.2022. ДО 7.10.2022.

I разред:

Понедељак

Дечја недеља – Разговор са ученицима о дечјој недељи и дечјим правима, гледање цртаног филма о Дечјој недељи.

Уторак

Полигон препрека. Одељенско такмичење на полигону препрека постављеном у школском дворишту.

Среда

Ликовна радионица „Дечја недеља у мојим очима“. Ученици ће ликовним путем представити своје виђење Дечје недеље, а најбољи радови ће бити представљени на огласној табли школе.

Четвртак

Радионица „Мој друг“. Сваки ученик ће одабрати свог друга/другарицу којој ће поклонити нешто лепо и прикладно и тиме их обрадовати.

Петак

Цртање кредом по школском дворишту. Ученици ће украсити школско двориште својим креативним цртежима.

II разред:

Среда

Између две ватре. Учитељи ће организовати разредно такмичење у игри између две

ватре.

Петак

Радионица „Мој друг“.  Сваки ученик ће одабрати свог друга/другарицу којој ће поклонити нешто лепо и прикладно и тиме их обрадовати.

III разред:

Уторак

Спортске игре. Свако одељење ће организовати различите спортске игре за своје ученике.

Среда

Честитке за прваке. Свако одељење трећег разреда ће правити честитке за ђаке прваке и на тај начин им пожелети добродошлицу у школу.

Четвртак

Између две ватре – Учитељи ће организовати разредно такмичење у игри између две ватре.

Петак

Ликовна радионица „ Дечја недеља у мојим очима“ – Ученици ће ликовним путем представити своје виђење Дечје недеље, а најбољи радови ће бити представљени на огласној табли школе.

IV разред:

Уторак

Између две ватре. Учитељи ће организовати разредно такмичење у игри између две ватре.

Четвртак

Предшколци наши гости – Ученици четвртог разреда биће домаћини предшколцима и будућим првацима.

Петак

Радионица „Мој друг“ – Сваки ученик ће одабрати свог друга/другарицу којој ће поклонити нешто лепо и прикладно и тиме их обрадовати.

V и VI разред:

Фудбалски турнир за ученике петог и шестог разреда биће у среду од 11 часова.