СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА ОСМАЦИМА

Oве године ученицима осмог разреда додељене су Вукове и посебне дипломе 1. јула, јер је школска година продужена, те се први пут додела није догодила на Видовдан.

Као и сваке године наши осмаци су испраћени онако како и доликује, пригодним програмом. Проглашени су најбољи ученици, спортисти и добитници посебних диплома. Додељене су двадeсет и две Вукове дипломе, четрдесет и шест посебних диплома, диплома  за спортисту генерације и двадесет и четири посебне дипломе за спортска достигнућа. Најбоља међу најбољима је ученица Николија Чукић из одељења 8/5, која је проглашена за ученика генерације, а за најбољег спортисту изабран  је ученик Новак Грујовић из одељења 8/5.

Не преостаје нам ништа друго него да им пожелимо срећу и успеха и у даљем школовању и тиме шире добар глас о школи из које су потекли. Срећно!

ВУКОВЦИ 2021-2022.

ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ 2021-2022.