Ми смо шампиони

У уторак, 14. јуна, наша школа прославила је још један у низу свечаних  догађаја – отварање фудбалског терена и атлетске стазе, који су поклоњени нашим ученицима на коришћење. Победници имају ту част и привилегију да славе, јер они увек траже и нађу начине, а губитници траже разлоге.

Успех није оно што долази само по себи – успех се учи, успех се тренира, успех су услови рада. Не постоји у спорту ништа између – или си најбољи или си лош. Наша школа у свему, па и у спорту, бира увек прву варијанту. Зато је данашњи дан, поред отварања терена и стазе, био посвећен и нашим младим спортским талентима, који су  ове школске године успели да досегну врх државног трона у својим спортским категоријама.

фото>>>