ДРАГИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА!

ПОЛАЗАК У ШКОЛУ ПРЕДСТАВЉА ЈЕДНО НОВО ЖИВОТНО ИСКУСТВО ЗА ДЕТЕ, АЛИ И ЗА ЧИТАВУ ПОРОДИЦУ. КАО И СВЕ НОВЕ ЖИВОТНЕ СИТУАЦИЈЕ У КОЈИМА СЕ ПРВИ ПУТ НАЛАЗИМО, И ОВА СА СОБОМ НОСИ МНОГЕ ПОЗИТИВНЕ СТВАРИ, АЛИ И ТЕШКОЋЕ КОЈЕ ЈЕ ПОТРЕБНО ПРЕВАЗИЋИ.

У ТОМ ЦИЉУ, ШКОЛА “ДР ЈОВАН ЦВИЈИЋ“ ОРГАНИЗУЈЕ “ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА“ У СУБОТУ 22.1.2022. ГОДИНЕ У 10 ЧАСОВА У ПРОСТОРИЈАМА ШКОЛЕ. ПОЗВАМО ВАС ДА ДОЂЕТЕ И ТОМ ПРИЛИКОМ САЗНАТЕ:

1. ШТА ВАС ОЧЕКУЈЕ НА УПИСУ У ШКОЛУ (ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА, ПОСТУПАК УПИСА,…) – ИНФОРМАЦИЈЕ ЋЕ ВАМ ПРЕНЕТИ ПСИХОЛОГ И ПЕДАГОГ ШКОЛЕ, КОЈИ ЋЕ ДЕЦУ И УПИСИВАТИ
  2. КАКО ДА ПРИПРЕМИТЕ ДЕТЕ ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ – ПРЕПОРУКЕ ЋЕ ВАМ ДАТИ НАШИ БУДУЋИ УЧИТЕЉИ 1. РАЗРЕДА
  3. …УПОЗНАТЕ НАШУ ШКОЛУ – ПОГЛЕДАТЕ ПРОСТОРНЕ УСЛОВЕ (ОПРЕМЉЕНОСТ УЧИОНИЦА, ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА, КАБИНЕТА, ФИСКУЛТУРНЕ САЛЕ, КУХИЊЕ,…)

У ШКОЛИ ЋЕ ВАС ДОЧЕКАТИ НАШИ НАСТАВНИЦИ.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!