Такмичења

Школска 2020/2021.

 

Општинска такмичења:

Француски језик

8/4 Јована Ћулафић, наставник Саша Арсић, 3. место

Физика

6/4  Илија Барнић, наставник Зоран Чукић, 1. место

6/ 4 Милош Ранковић, наставник Зоран Чукић, 2. место

6/3 Марко Максимов, наставник Зоран Чукић, 2. место

6/3 Лука Tеофиловић, наставник Зоран Чукић, 2. место

6/5 Андрија Стижанић, наставник Зоран Чукић, 3. место

6/5 Богдан Јевремовић, наставник Зоран Чукић, 3. место

6/4 Душан Ћуић, наставник Зоран Чукић, похвала

6/3 Андрија Лазић, наставник Зоран Чукић, похвала

7/5 Николија Чукић, наставник Јасмина Чукић, 1. место

7/1 Мартија Цвитан, наставник Јасмина Чукић, 3. место

7/1 Нађа Кулагић, наставник Јасмина Чукић, похвала

8/1 Данијел Ристић, наставник Зоран Чукић, 1. место

Хемија

7/5 Валерија Марковић, наставник Ненад Крунић, 2. место

7/3 Јелена Кипријановска, наставник Ненад Крунић, 2. место

7/ 5 Николија Чукић, наставник Ненад Крунић, 2. место 1. место

7/2 Дамњан Недаковић, наставник Ненад Крунић, 3. место

8/1 Данијел Ристић, наставник Ненад Крунић, 1. место

8/5 Илија Живковић, наставник Ненад Крунић, 2. место

8/1 Андрија Мишић, наставник Ненад Крунић, 3. место

Књижевна олимпијада

8/1 Теодор Лорић, наставник Биљана Тишма, 2.награда

8/1 Данијел Ристић, наставник Биљана Тишма, 3. награда

Математика

3/1 Андрија Недељковић, наставник Богдан Врбица, 2. место

3/2 Видак Драшковић, наставник Слађана Богосављевић, 2. место

3/2 Матија Мунћан, наставник Слађана Богосављевић, 3. место

3/4 Душан Николић, наставник Мирјана Николић, похвала

3 /4 Никола Ђурић, наставник Мирјана Николић, похвала

3/2 Душан Арсић, наставник Слађана Богосављевић, похвала

3/4 Теа Вујовић, наставник Мирјана Николић, похвала

3/1 Филип Ристић, наставник Богдан Врбица, похвала

4/5 Маша Рајковић, Марина Младеновић, 1. место

4/3 Алекса Ђорђевић, наставник Славица Суботић, 2. место

4/1 Душан Станковић, наставник Мирјана Цветковић, 3. место

4/1 Младен Ранковић, наставник Мирјана Цветковић, похвала

4/6 Михаило Лазић, наставник Слађана Вулићевић, похвала

4 /1 Софија Антонијевић, наставник Мирјана Цветковић, похвала

5/1 Вељко Драшковић, наставник Слађана Спасић, 1. место

5/1 Катарина Ђурић, наставник Слађана Спасић, 2. место

6/3 Марко Максимов, наставник Милош Гавриловић, 2. место

6/4 Илија Барнић, наставник Милош Гавриловић, 3. место

6/4 Милош Ранковић наставник Милош Гавриловић, похвала

6/3 Ленка Каљевић, наставник Милош Гавриловић, похвала

7/2 Филип Оташевић, наставник Андреја Павловић, 1. место

7/1 Анђела Дојчиновић, наставник Андреја Павловић, 2. место

7/5 Николија Чукић, наставник Андреја Павловић, 3. место

7/5 Наталија Ђурић, наставник Андреја Павловић, 3. место

8/1 Андрија Мишић, наставник Јелена Петровић Митић, пласман

8/5 Илија Живковић, наставник Јелена Петровић /похвала

Мислиша

2/5 Страхиња Мијатовић, наставник Весна Коснић, 2.награда

2/5 Давид Хорват, наставник Весна Коснић, 2.награда

3/2 Ђорђе Максимов, наставник Слађана Богосављевић, 3. награда

3/1 Василије Вујић, Богдан Врбица, похвала

3/4 Бојана Гилановић, наставник Мирјана Николић, похвала

3/2 Видак Драшковић, наставник Слађана Богосављевић, похвала

3/4 Никола Ђурић наставник Мирјана Николић, похвала

3/2 Матија Мунћан, наставник Слађана Богосављевић, похвала

4/6 Михаило Лазић, Слађана Вулићевић, похвала

4/3 Јана Милковић, наставник Славица Суботић, похвала

4/1 Младен Ранковић, наставник Мирјана Цветковић, похвала

4/1 Душан Станковић, наставник Мирјана Цветковић, похвала

4/5 Катарина Стојнић наставник Марина Младеновић, похвала

5/1 Вељко Драшковић, наставник Слађана Спасић, 3. награда

5/5 Павле Мишић, наставник Слађана Спасић, похвала

5/1 Емилија Миливојевић, наставник Слађана Спасић, похвала

5/4 Јован Пуцар наставник, Слађана Спасић, похвала

6/4 Илија Барнић наставник, Милош Гавриловић, 2.награда

6/4 Милош Ранковић, наставник Милош Гавриловић, похвала

7/1 Анђела Дојчиновић, наставник Андреја Павловић, похвала

7/5 Николија Чукић, наставник Андреја Павловић, похвала

8/1 Андрија Мишић, наставник Јелена Петровић Митић, похвала

Техника и технологија

5/1 Миливојевић Емилија, наставник Владан Нешић, 2. место

6/3 Максимов Марко, наставник Зорица Илић, 1. место

 Српски језик и језичка култура

8/5 Марта Живић, наставник Оливера Кнежевић, 3. награда

8/5 Наталија Миладиновић, наставник Оливера Кнежевић, 3. награда

Историја

8/1 Данијел Ристић, наставник Мирјана Јовановић,1. Место

Такмичење рецитатора

5/4 Адам Наббауги, наставник Ана Лазовић, пласман на Окружно такмичење

7/5 Мила Симић, наставник Виолета Драшковић, пласман на Окружно такмичење

 

Окружна такмичења:

 

Књижевна олимпијада

8/1 Данијел Ристић, наставник Биљана Тишма, 2. награда, пласман на Републичко такмичење

Математика

4/5 Маша Рајковић, наставник Марина Младеновић, похвала

4/ 3 Алекса Ђорђевић, наставник Славица Суботић, 2. место

5/1 Вељко Драшковић, наставник Слађана Спасић, похвала

5/1 Катарина Ђурић, наставник Слађана Спасић, 2. место

6/3 Марко Максимов, наставник Милош Гавриловић, 1. место

6/4 Илија Барнић, наставник Милош Гавриловић, 3. место

7/2 Филип Оташевић, наставник Андреја Павловић, 2. место

7/5 Николија Чукић, наставник Андреја Павловић, 2. место

8/1 Андрија Мишић, наставник Јелена Петровић Митић, похвала

 Хемија

7/5 Чукић Николија, наставник Ненад Крунић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

7/3 Кипријановска Јелена, наставник Ненад Крунић, 2. место

7/5 Марковић Валерија, наставник Ненад Крунић, 3. место

8/1 Ристић Данијел, наставник Ненад Крунић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

8/5 Илија Живковић, наставник Ненад Крунић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

 Физика

6/4 Илија Барнић, наставник Зоран Чукић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

6/3 Милош Ранковић, наставнк Зоран Чукић, 2. место, похвала

6/ 3 Марко Максимов, наставник Зоран Чукић, 2. место, похвала

7/5 Николија Чукић наставник Јасмина Чукић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

8/1 Данијел Ристић, наставник Зоран Чукић, 2. место

8/1 Андрија Мишић, наставник Зоран Чукић, 3. место

8/5 Илија Живковић, наставник Зоран Чукић, 3. место

 Техника и технологија

5/1 Миливојевић Емилија, наставник Владан Нешић, 2. место, пласман на Републичко такмичење

6/3 Максимов Марко, наставник Зорица Илић, 1. место, пласман на Републичко такмичење

 Такмичење рецитатора

7/5 Мила Симић, наставник Виолета Драшковић, пласман на Републичко такмичење

Спорт

Што се спорта тиче, наши ученици су такође заблистали.

Шах, Општинско такмичење, наставник Зоран Ђурић

6/5 Лена Зоговић,1. место

8/2 Владана Врбановић, 3. место

8/3 Андрија Савић, 3. место екипно

8/6 Петар Веселиновић, 3. место екипно

8/3 Огњен Војиновић, 3. место екипно

8/6 Лазар Пауновић, 3. место екипно

6/5 Лена Зоговић, 3. место екипно

8/2 Владана Врбановић, 3. место екипно

8/2 Вања Илић, 3. место екипно

8/ 6 Анђела Стевић, 3. место екипно

Атлетика, Општинско такмичење, наставник Бојан Планинц

5/2 Јована Стојановић, 1. место, скок удаљ

8/1 Анђела Идић, 1. место,100 метара

5/5 Наталија Идић, 2. место, 60 метара

5/2 Марко Маринковић, 3. место, 300 метара

3/5 Никола Драгутиновић, 3. место, 60 метара

3/1 Василије Вујић, 3. место, скок удаљ.

 Спортска гимнастика, Окружно такмичење, наставник Бојан Планинц

4/4 Даница Блаћанин, 1. место

7/3 Ива Јовановић, 2. место

4/2 Хана Фрут, 3. место

 Атлетика, Окружно такмичење, наставник Бојан Планинц

5/2 Јована Стојановић, 1. место, скок удаљ

8/1 Анђела Идић, 3. место, 100 метара

 Општинско такмичење у фудбалу за дечаке 1. место, наставници Радиша Михајловић и Анђела Михајловић

Окружно такмичење у рукомету за дечаке, 1. место, наставници Радиша Михајловић и Анђела Михајловић

Међуокружно такмичење у рукомету за дечаке, 1. место, пласман на Републичко такмичење, наставници Радиша Михајловић и Анђела Михајловић

Окружно такмичење у џудоу, наставник Анђела Михајловић

6/5 Богдан Јевремовић – 1. место пласман на Републичко такмичење

3/3 Војин Мудрић – 1. место пласман на Републичко такмичење

8/2 Кристина Стаменковић – 2. место пласман на Републичко такмичење

5/1 Андријана Станимировић –учешће

Окружно такмичење у футсалу за дечаке, наставник Радиша Михајловић, 1. место, пласман на Међуокружно такмичење