Подељена срећа, два пута је већа

И ове године одржана је Дечија недеља од понедељка, 5. октобра до петка, 9. октобра под слоганом „Подељена срећа, два пута је већа“. Обележена је бројним активностима.

У понедељак је започет ликовни конкурс на тему „Подељена срећа, два пута је већа“.

Уторак је био резервисан за прављење паноа Дечијих права (фото>>>) из Конвенције о дечијим правима и за дружење ученика са сметњама у развоју са другарима из идељења 4/3.   (фото>>>>)

У среду је обележен дан заштите животне средине и у то име је промовисана акција: Носимо зелено-чувамо зеленило, када су сви запослени и ученици носили зелене мајице.  (фото>>>>)

У четвртак, 8. октобра организован је спортски дан када су ученици учествовали на полигону препрека на ограђеном терену.  (фото>>>>)

Последњег дана Дечије недеље прваци су примљени у Дечији савез, проглашени су најбољи радови ликовног конкурса (фото>>>>) који је почео у понедељак  и ученици 2/1 одељења направили су маскенбал. (фото>>>>)