“ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ШКОЛЕ“

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА!

ШКОЛА “ДР ЈОВАН ЦВИЈИЋ“ ОРГАНИЗУЈЕ “ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ШКОЛЕ“ ДАНА 22.12.2018. ГОДИНЕ У ТЕРМИНИМА ОД  10 И  ОД  11 ЧАСОВА У ПРОСТОРИЈАМА ШКОЛЕ.

ПОЗИВАМО ВАС ДА ДОЂЕТЕ И ТОМ ПРИЛИКОМ САЗНАТЕ:

1. ШТА ВАС ОЧЕКУЈЕ НА УПИСУ У ШКОЛУ (ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА, ПОСТУПАК УПИСА,…) – ИНФОРМАЦИЈЕ ЋЕ ВАМ ПРЕНЕТИ ПСИХОЛОГ И ПЕДАГОГ ШКОЛЕ, КОЈИ ЋЕ ДЕЦУ И УПИСИВАТИ

2.КАКО ДА ПРИПРЕМИТЕ ДЕТЕ ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ – ПРЕПОРУКЕ ЋЕ ВАМ ДАТИ НАШИ БУДУЋИ УЧИТЕЉИ 1. РАЗРЕДА

САДА ПОЗИВАМО ВАС, РОДИТЕЉЕ, А УСКОРО ОЧЕКУЈЕМО ПРЕДШКОЛЦЕ, ДА СА СВОЈИМ ВАСПИТАЧИМА ПОСЕТЕ НАШУ ШКОЛУ.

3. УПОЗНАТЕ НАШУ ШКОЛУ – ПОГЛЕДАТЕ ПРОСТОРНЕ УСЛОВЕ (ОПРЕМЉЕНОСТ УЧИОНИЦА, ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА, КАБИНЕТА, ФИСКУЛТУРНЕ САЛЕ, КУХИЊЕ,…)

* СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ У ВЕЗИ ШКОЛЕ И ПРЕДСТОЈЕЋЕГ УПИСА У 1. РАЗРЕД МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОД  1.1.2019. И НА САЈТУ ШКОЛЕ: www.cvijiceva.edu.rs
  ЗАИНТЕРЕСОВАНИ РОДИТЕЉИ КОЈИ СТАНУЈУ  ВАН ТЕРИТОРИЈЕ НАШЕ ШКОЛЕ МОЛБЕ ЗА УПИС У 1.РАЗРЕД МОГУ ДОСТАВИТИ ШКОЛИ ОД  24.12.2018.  ДО  1.2.2019.ГОДИНЕ.

СРДАЧАН ПОЗДРАВ – КОЛЕКТИВ ОШ“ДР ЈОВАН ЦВИЈИЋ“