Цвијићевци домаћини 29. Светосавске свечаности

У петак, 26. 1. 2018. године у Великој дворани Центра за културу Смедерево одржана је Светосавска академија којој је домаћин била наша школа. Поред хора РТС под диригентском палицом маестра Бојана Суђића и беседе протојереја Жељка Ђурића, Светосавску академију улепшали су и ученици наше школе својом представом „Свети Сава и виле“. (фото>>>) Прослава школске славе наставила се и на дан Светог Саве, 27. 1. 2018. године у нашој школи. Програм је као и сваке године био веома богат. У 9 часова је резан славски колач у цркви Светог Ђорђа. У 10 часова су одржане спортске активности у школи за ученике 7. и 8. разреда, у 10. 30 часова су организоване радионице за ученике 1. и 2. разреда. У 12. 30 часова у Центру за културу Смедерево одржана је свечана академија „Свети Сава и виле“, а у 14 часова су уручене књиге награђеним наставницима за достигнућа у раду за претходну годину. (фото>>>)

Финална завршница светосавских свечаности био је Светосавски бал који је опет организовала наша школа. У недељу 28. јануара 2018. године, у ресторану „Гранд“ су залепршале  балске хаљине.(фото>>>)

Нека нам је срећна слава, Свети Сава!